Kurumsal

2023 yılından beri endüstriyel tesis, enerji santrali, fabrika, konut, villa, yurt, alışveriş merkezi, hastane, otel, mağaza gibi yapıların ulusal ve uluslararası standartlar çerçevesinde, mekanik tesisatlarının projelendirme ve uygulamaları konularında hizmet veren bir firmayız. Ata grup endüstriyel mekanik tesisat olarak zorluk derecesi yüksek ve tasarım eksiği bulunan projeleri bile öngörülen teslim tarihinden önce teslim eden tecrübeli mühendis, tekniker ve usta kadrosuna sahibiz

Vizyonumuz

Mühendislik prensiplerinden ödün vermeden kaliteli çalışmalar yapmak. Kaliteli işlere imza atarak sektörde öncü olmak. Gerçekleştirdiğimiz projelerde gelecek nesillere örnek olacak işler ortaya çıkarmak. Yenilikçi teknolojileri yakından takip ederek projelerimizde uygulamak. Dünya standartlarına uyarak kaliteli projeler ortaya koymak.

Değerlerimiz

Temel değerlerimiz; yenilikçi, araştırmacı, çevreci olmak ve doğayı korumak, insana saygı duymak, geleceğimiz için yaratıcı, saygılı ve çalışkan bireyler yetiştirmek, etik kurallara sahip çıkmak, rekabetçi, dinamik olmak ve müşteri odaklı çalışmaktır.

Misyonumuz

Saha ve ofis ekibimizle ekip çalışmasını öne çıkararak, çevreye duyarlı ve insan ile kurumlara yarar sağlayacak projeler ortaya çıkarmak. Hazırlayacağımız projeler ile ulusal ya da uluslararası pazarda mükemmelliği öne çıkararak firmaların gelişimine katkı veren projeler hazırlamak. Tüm projeler için yasa ve şartnameleri uygun biçimde maliyeti uygun olacak çözümleri sağlamak. Bunu yaparken de kaliteden hiçbir şekilde ödün vermemek.